Mini Cart

Grandchef Pastrues molle

950L

8595028487688

SKU: 428238 Categories: ,

Description

Kodi: 428238

Pastruesi i mollës Grandchef është një aksesor i domosdoshëm gjatë përgatitjes së byrekut me mollë ose sallatës së frutave. Thjeshton dhe përshpejton përgatitjen e mollëve sepse ju lejon të hiqni bërthamën me një veprim të vetëm. I prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë, pastruesi ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 22 cm.


Additional information

Dimensions 22 × 2.2 × 2 cm
permasa

22×2.2×2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Pastrues molle”

Your email address will not be published. Required fields are marked *