Mini Cart

Grandchef Shtrydhese agrumesh

2,650L

8595028483949

SKU: 428640 Categories: ,

Description

Kodi: 428640

Ideale për shtrydhjen e lehtë dhe të shpejtë të limonëve, portokalleve të vogla etj. E bërë prej çeliku inox cilësor, kolektori është i pajisur me grykë. Lani dhe thajeni pas çdo përdorimi, i sigurt në larës enësh. 3 vite garanci.

Përmasat: 13×7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Shtrydhese agrumesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *