Mini Cart

Grandchef Perparese gatimi e zeze

2,650L

8595028489545

SKU: 428848.45 Categories: ,

Description

Kodi: 428848.45

Përparëse gatimi Grandchef është material 100% pambuk, me lartësi të rregullueshme dhe xhepa të mëdhenj. Përparësja ka një rrip mjaftueshëm të gjatë për t’u lidhur rehat përpara. Mund të lahet deri në 40 °C. Ngjyra: e zezë.


Additional information

permasa

33×27.5×2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Perparese gatimi e zeze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *