Mini Cart

-25%

Shop Karroce copë per pazare blu

16,500L 12,375L

SKU: 906180-3 Categories: ,

Description

Kodi: 906180-3

Karroca per pazare Shop është prej pëlhure të papërshkueshme nga uji dhe mban deri në 20 kg peshë. Ka një xhep në anën e pasme ku mund të futni një telefon, karta supermarketi, etj. Ka një vrimë që ju lejon ta ngrini lehtësisht kur duhet ta mbani përgjatë shkallëve ose kudo që rrotat nuk mund të përdoren. Rripat e rehatshëm të shpatullave ju lejojnë ta mbani çantën si një çantë shpine. Korniza është e palosshme dhe mund ta ruani në një hapësirë të vogël.

Përmasat: 32 x 46 cm, lartësia: 105 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shop Karroce copë per pazare blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *