Mini Cart

-25%

Grandchef Pecete furre pambuku e zeze

Original price was: 1,100L.Current price is: 1,100L. 825L

8595028489484

SKU: 428842 Categories: ,

Description

Kodi: 428842

Peceta e furrës Grandchef është e prodhuar nga fibra pambuku, rezistente ndaj nxehtësisë, duke bërë të mundur kapjen e tiganëve dhe tenxhereve pa djegur duart tuaja. Ka një vrimë ku mund t’a varni në shiritin e përparëses dhe ta keni gjithmonë pranë. Ngjyra e zezë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Pecete furre pambuku e zeze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *