Mini Cart

Grandchef Doreze furre pambuku e kuqe

1,400L

8595028489446

SKU: 428840 Categories: ,

Description

Kodi: 428840

Doreza e furrës Grandchef është e prodhuar nga fibra pambuku, rezistente ndaj nxehtësisë, duke bërë të mundur kapjen e tiganëve dhe tenxhereve pa djegur duart tuaja. Ka një vrimë ku mund t’a varni në shiritin e përparëses dhe ta keni gjithmonë pranë. Ngjyra e kuqe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Doreze furre pambuku e kuqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *