Mini Cart

-25%

Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik portokalli

Original price was: 400L.Current price is: 260L. 195L

8595028494594

SKU: 398010-17 Categories: ,

Description

Kodi: 398010-17

Thikë tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 22 cm. Ngjyra: portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik portokalli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *