Mini Cart

Sold Out

Fiesta Stende per prerje dru bambu 40×26 cm

3,700L

8595028422511

Out of stock

SKU: 379816 Categories: ,

Description

Kodi: 379816

Dërrasa për prerje Fiesta, e përbërë nga dru bambuje, është rezistente, higjienike dhe nuk dëmton tehet e thikave. Vjen në dy ngjyra dhe mund t’a përdorni për të servirur antipasta dhe djathëra në tavolinë.

Përmasat: 40×26 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fiesta Stende per prerje dru bambu 40×26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock