Mini Cart

Ulje

Fancy Home Luge supe me bisht plastik lime

Original price was: 400L.Current price is: 260L.

8595028494754

SKU: 398014-14 Categories: ,

Description

Kodi: 398014-14

Lugë supe Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: limë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Luge supe me bisht plastik lime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *