Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Luge supe me bisht plastik blu

400L

8595028494792

Out of stock

SKU: 398014-3 Categories: ,

Description

Kodi: 398014-3

Lugë supe Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: blu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Luge supe me bisht plastik blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock