Mini Cart

Sold Out

Emotion Tas per vakte jeshil 14 cm

1,450L

8595028495973

Out of stock

SKU: 388028.25 Categories: ,

Description

Kodi: 388028.25

Tasi për vakte Emotion është material qeramikë, i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 14cm, ngjyra: jeshile.

Additional information

Dimensions 15 × 15 × 8.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Tas per vakte jeshil 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock