Mini Cart

Sold Out

Emotion Pjate e ceket jeshile 26 cm

2,390L

8595028495874

Out of stock

SKU: 388022.25 Categories: ,

Description

Kodi: 388022.25

Pjata e cekët Emotion është material qeramikë, e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kombinohet lehtësisht me të gjithë aksesorët e së njëjtës linjë për një tryezë të përsosur. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 20 cm, ngjyra: jeshile.

Additional information

Dimensions 26.8 × 26.8 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Pjate e ceket jeshile 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock