Mini Cart

Delicia Tave keku rrethore 25 cm

1,000L

8595028426991

SKU: 623102 Categories: ,

Description

Kodi: 623102

Tava e kekut Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e tavës.

Diametri: 25 cm.


Additional information

Dimensions 27.7 × 26.5 × 4.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave keku rrethore 25 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *