Mini Cart

Delicia Mini okllai me doreze

1,200L

8595028445374

SKU: 630030 Categories: ,

Description

Kodi: 630030

Mini okllai Delicia është i prodhuar në plastikë rezistente dhe çelik-inoks. Doreza ngjitet vetëm në njërën anë të cilindrit dhe kjo ju mundëson përhapjen më të mirë të brumit deri në skajet e tavës.

Gjerësia e rulit: 7 cm, gjatësia: 18 cm.


Additional information

Dimensions 22.8 × 8 × 3.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Mini okllai me doreze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *