Mini Cart

Delicia Forma per biskota te mbushura Krishtlindjesh 3 cp

850L

8595028448795

SKU: 631646 Categories: ,

Description

Kodi: 631646

Me format për biskota të mbushura Delicia ju mund të përgatisni biskota tredimensionale për Krishtlindje për t’i dekoruar ose mbushur sipas dëshirës. Janë mjaft praktike në hapje dhe mund t’i hiqni lehtësisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forma per biskota te mbushura Krishtlindjesh 3 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *