Mini Cart

Flair Rustic Shtroje tavoline perle 45×32 cm

660L

8595028477580

SKU: 662070 Categories: ,

Description

Kodi: 662070

Shtroja e tavolinës Flair Rustic është mjaft elegante dhe përshtatet me çdo tryezë. Prodhohet në pëlhurë sintetike, pa qepje. Lehtë për t’u pastruar, thjesht shpëlajeni nën ujë të rrjedhshëm dhe lëreni të thahet.

Ngjyra: perlë, përmasat: 45×32 cm.


Additional information

Dimensions 45 × 32 × 0.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flair Rustic Shtroje tavoline perle 45×32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *