Mini Cart

-25%

Allegro Filxhan kapucino porcelan me pjate

Original price was: 1,800L.Current price is: 1,800L. 1,350L

8595028442755

3 in stock

SKU: 387522 Categories: ,

Description

Kodi: 387522

Filxhani i kapuçinos Allegro, me një formë të veçantë të tulipanit, është ideal për të shërbyer kapuçino apo çaj. Filxhani është i prodhuar me porcelan të cilësisë së lartë dhe kapacitet 200 ml.

Additional information

Dimensions 15 × 15 × 7.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Allegro Filxhan kapucino porcelan me pjate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 in stock