Mini Cart

Sold Out

Clean Kit Kullese plastike gri per luge dhe pirunj

1,850L

8595028441499

Out of stock

SKU: 900640 Categories: ,

Description

Kodi: 900640

Kullesa plastike Clean Kit, e përbërë nga plastik rezistente, është e përsosur për kullimin, tharjen dhe ruajtjen e enëve të kuzhinës si: lugë, pirunj, thika etj.

Përmasat: 15×19 cm, ngjyra: gri.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Clean Kit Kullese plastike gri per luge dhe pirunj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock