Mini Cart

Banquet Set servis 24 cp

8,500L

8595028429121

SKU: 391006 Categories: ,

Description

Kodi: 391006

Set Banquet 24 copë përmban: 6 lugë tavoline, 6 pirunj tavoline, 6 thika tavoline dhe 6 luge caji. E prodhuar tërësisht nga inoksi i cilësisë së lartë.

Set 24 copë. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Banquet Set servis 24 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *