Mini Cart

Sold Out

Allegro Filxhan kafe porcelan me pjate

1,250L

8595028442724

Out of stock

SKU: 387520 Categories: ,

Description

Kodi: 387520

Filxhani i kafesë Allegro, me një formë të veçantë të tulipanit, është ideal për të shërbyer kafe. Filxhani është i prodhuar me porcelan të cilësisë së lartë dhe kapacitet 80 ml.

Additional information

Dimensions 13 × 13 × 6.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Allegro Filxhan kafe porcelan me pjate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock