Mini Cart

Woody Mbajtese thikash druri 7 vende

3,430L

8595028486933

SKU: 869506 Categories: ,

Description

Kodi: 869506

Me mbajtësen e thikave Woody me 6+1 vende mund të keni lehtësisht të arritshme thikat që ju nevojiten dhe gërshërët e pulës. E bërë nga druri i qëndrueshëm, ka një dizajn të thjeshtë që duket ideale në çdo kuzhinë. Mbajtësja nuk i ka thikat të përfshira.

Përmasat: 24×10 cm, lartësia: 19 cm.

Additional information

permasa

24.8x10x19

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Woody Mbajtese thikash druri 7 vende”

Your email address will not be published. Required fields are marked *