Mini Cart

Viva Set tenxhere dhe tigan inoks 10 cp

39,900L

8595028484083

SKU: 716450 Categories: ,

Description

Kodi: 716450

Seti i tenxhereve Viva ka një dizajn modern, prej çelik-inoks me doreza të forta dhe një fund sanduiç ekstra të trashë që kursen energji gjatë gatimit. Enët e gatimit kanë një shkallë të brendshme të shkallëzuar që ndihmon në matjen e lëngjeve. Kapakët janë prej qelqi dhe çeliku, me një valvul lëshimi të avullit.

Seti përmban: tenxhere me kapak 6 L, 24 cm, tenxhere me kapak 3 L, 20 cm, tenxhere me kapak 2.5 L, 18 cm, tenxhere me kapak 1.5 L, 16 cm, tigan salce me kapak 1 L, 14 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viva Set tenxhere dhe tigan inoks 10 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *