Mini Cart

Magnum Tenxhere presioni 3.5 L

10,900L

8595028419672

SKU: 701130 Categories: ,

Description

Kodi: 701130

Tradita popullore në një tenxhere me dizajn modern. Tenxherja e presionit Magnum është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, e pajisur me fund sanduiç ekstra të trashë dhe doreza të forta.

Kapaciteti: 3.5L.


Additional information

Dimensions 29.5 × 23 × 18.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Magnum Tenxhere presioni 3.5 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *