Mini Cart

Uno Vino Pastrues dekanteri

1,100L

8595028475289

SKU: 695482 Categories: ,

Description

Kodi: 695482

Pastrimi i dekanterit tuaj mund të jetë i vështirë, por ky pastrues Uno Vino e bën punën më të lehtë. Është fleksibël dhe për këtë arsye përshtatet me zgavrën e dekanterit, duke pastruar në mënyrë perfekte të gjitha pjesët më të vështira për t’u arritur.

Gjatësia: 42 cm.


Additional information

Dimensions 30 × 2.4 × 10 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uno Vino Pastrues dekanteri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *