Mini Cart

-25%

Precioso Thike mishi 14 cm

1,850L 1,388L

8595028483208

SKU: 881240 Categories: ,

Description

Kodi: 881240

Thika e mishit Precioso ka një dorezë që nuk rrëshqet dhe garanton një kapje të sigurt dhe pret me saktësi dhe pa mundim, falë tehut prej çelik-inoks të farkëtuar me dorë me një profil “V”.

Gjatësia e tehut: 14 cm.


Additional information

permasa

33x9x2.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Precioso Thike mishi 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *