Mini Cart

Home Profi Stende per prerje dru ahu 30×20 cm

2,400L

8595028437904

SKU: 379512 Categories: ,

Description

Kodi: 379512

Dërrasa për prerje Home Profi është prodhuar nga 9 shtresa dru ahu duke e bërë atë super të fortë. Kështu që ju mund të copëtoni dhe të prisni në kube çdo gjë që dëshironi.

Përmasat: 30x20x1.8 cm.


Additional information

Dimensions 30 × 20 × 1.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Stende per prerje dru ahu 30×20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *