Mini Cart

Presto Pirun gatimi

990L

8595028425550

SKU: 420370 Category:

Description

Kodi: 420370

Piruni i gatimit Presto është prej çelik-inoks të cilësisë të lartë dhe plastikë rezistente. Piruni është i përsosur për servirjen e rostos dhe jo vetëm. Gjithashu i pajisur me një grep që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 32 cm.

Additional information

Dimensions 35 × 5.5 × 2.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Pirun gatimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *