Mini Cart

-25%

Presto Kapese universale rrethore

Original price was: 1,450L.Current price is: 1,450L. 1,088L

8595028431780

SKU: 420523 Category:

Description

Kodi: 420523

Kapësja universale rrethore Presto është shumë e dobishme për marrjen dhe servirjen e ushqimit në pjatë dhe gjithashtu për marrjen e kubeve të akullit.

Gjatësia: 24 cm.


Additional information

Dimensions 26.5 × 6.6 × 5.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kapese universale rrethore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *