Mini Cart

-25%

Presto GT Luge per makarona inoks+nailon

Original price was: 750L.Current price is: 750L. 563L

8595028433142

SKU: 421256 Categories: ,

Description

Kodi: 421256

Servirësi i makaronave Presto GT është i përshtatshëm për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen e tyre. Servirësi ka një trup dhe dorezë prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht dhe një kokë nailoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °C.

Gjatësia: 34 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto GT Luge per makarona inoks+nailon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *