Mini Cart

Sold Out

Presto Forme per vezet e ziera 4 cp

2,050L

8595028482263

Out of stock

SKU: 420658 Categories: ,

Description

Kodi: 420658

Seti me 4 forma vezësh të ziera Presto ju ndihmon të përftoni veze në formën e një fluture, një shtëpie, një zemre apo një lokomotive. Thjesht gatuaj një vezë, qëroje dhe vendose në formë sa është ende e nxehtë, duke shtypur fort. E lini të ftohet brenda kallëpit duke e zhytur në ujë të ftohtë. Kallëpet janë të përshtatshme për vezë të të gjitha madhësive.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Forme per vezet e ziera 4 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock