Mini Cart

Presto Carving Qerues limoni

1,150L

8595028475524

SKU: 422030 Categories: ,

Description

Kodi: 422030

Qëruesi i limonit Presto Carving është i destinuar për të qëruar hollë dhe për të dekoruar lëvoren e limonit ose portokallit. Materiali është çelik-inoks i cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente.

Gjatësia: 14.5 cm.

 

Additional information

Dimensions 20 × 7 × 1.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Carving Qerues limoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *