Mini Cart

-25%

President Mulli elektrik per piper/kripe 20cm

Original price was: 3,900L.Current price is: 3,900L. 2,925L

8595028445114

SKU: 659560 Categories: ,

Description

Kodi: 659560

Mulli elektrik President ideale për bluarjen e freskët të piperit, kripës, trumzës së tharë, rozmarinës, etj. E bërë nga çelik inox me cilësi të lartë dhe plastikë e qëndrueshme, e pajisur me një mekanizëm të shkëlqyer qeramike me shkallë bluarjeje të rregullueshme dhe e pajisur me një motor të fuqishëm. Gjithashtu është i pajisur me një kapak që vepron si një enë për të mbledhur mbetjet e erëzave të bluara. 5 vjet garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Mulli elektrik per piper/kripe 20cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *