Mini Cart

-25%

Online Havan qeramike per shtypjen e erezave 11cm

Original price was: 2,650L.Current price is: 2,650L. 1,988L

8595028439625

SKU: 900872 Category:

Description

Kodi: 900872

Havana qeramike Tescoma aksesori i duhur për të bërë pesto tradicionale, thërrmoni gjethet e borzilokut, hudhrën e qëruar, djathin parmixhano të grirë imët, farat e pishës të copëtuara dhe vajin e ullirit derisa të përftoni një krem ​​të qëndrueshëm. Ideale për makarona ose mish. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Online Havan qeramike per shtypjen e erezave 11cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *