Mini Cart

-25%

Home Profi Tenxhere me kapak e thelle 20cm 4L

Original price was: 10,050L.Current price is: 10,050L. 7,538L

8595028418262

SKU: 774020 Categories: ,

Description

Kodi: 774020

Tenxhere e thellë me kapak Home Profi e prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe fund sanduiç që ruan nxehtësinë për gatim pa harxhuar energji. Temperatura brenda tenxheres nuk ndryshon, duke ulur kështu kohën e gatimit me avantazhin e ruajtjes së shijes natyrale dhe vlerave ushqyese. Dorezat janë të forta dhe të gjera për një kapje të lehtë dhe të sigurt.

Kapaciteti: 4 L, diametri 20: cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Tenxhere me kapak e thelle 20cm 4L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *