Mini Cart

-25%

Manico Rosso Tenxhere 3 L 20 cm

4,650L 3,488L

8595028490640

SKU: 597870 Categories: ,

Description

Kodi: 597870

Tenxherja Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, e cila ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tenxherja është e pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka dy doreza të kuqe me një efekt prekjeje të butë. E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Kapaciteti: 3 L, Diametri: 20 cm

Additional information

permasa

33.5×20.5×10.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tenxhere 3 L 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *