Mini Cart

-25%

Handy Grires shumefunksional

Original price was: 7,350L.Current price is: 7,350L. 5,513L

8595028445664

SKU: 643586 Categories: ,

Description

Kodi: 643586

Griresja shumefunksionale Handy ideale për grirjen e lehtë dhe të shpejtë të mishit, imët ose trashë, për të bërë thërrime buke, bluarjen e hudhrave, qepë, djathë parmixhano, pure domatesh, etj. Prodhuar nga material plastik shumë rezistent, mulliri dhe disqet janë bërë nga inox-çeliku me cilësi të lartë . E pajisur me një shtyllë të fortë për përdorim të sigurt dhe fiksim optimal në sipërfaqen e punës. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Handy Grires shumefunksional”

Your email address will not be published. Required fields are marked *