Mini Cart

-25%

Crema Pjate per embelsira katrore porcelan 20×20 cm

Original price was: 1,350L.Current price is: 1,350L. 1,013L

8595028433920

SKU: 387040 Categories: ,

Description

Kodi: 387040

Pjatë ëmbëlsire katrore Crema prej porcelani ngjyrë fildishi. Esenciale dhe e rafinuar, kjo pjatë është perfekte për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Përmasat: 20×20 cm.


Additional information

Dimensions 20 × 20 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Pjate per embelsira katrore porcelan 20×20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *