Mini Cart

Grandchef Tave pjekje qelqi me kapak 35×21 cm

6,950L

8595028401202

SKU: 629086 Categories: ,

Description

Kodi: 629086

E bukur dhe elegante tava e qelqit Grandchef borosilikat, falë këmbëve jo-përçuese ndaj nxehtësisë, mund të hiqet nga furra dhe të vendoset menjëherë në tavolinë pa rrezikuar dëmtimin e saj. E përshtatshme për të gjitha llojet e furrave për pjekje.

Përmasat: 35 x 21 cm.

Additional information

Dimensions 35.6 × 22 × 11 cm
permasa

35.6x22x11

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tave pjekje qelqi me kapak 35×21 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *