Mini Cart

Grandchef Tave pjekje qelqi me kapak 32 cm

6,950L

8595028401196

SKU: 629084 Categories: ,

Description

Kodi: 629084

E bukur dhe elegante tava e qelqit Grandchef borosilikat, falë këmbëve jo-përçuese ndaj nxehtësisë mund të hiqet nga furra dhe të vendoset menjëherë në tavolinë pa rrezikuar dëmtimin e saj. E përshtatshme për të gjitha llojet e furrave për pjekje.

Diametri: 32 cm.


Additional information

permasa

32.2×26.6×10

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tave pjekje qelqi me kapak 32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *