Mini Cart

Grandchef Servires torte

1,650L

8595028487886

SKU: 428292 Category:

Description

Kodi: 428292

Servirësi i ëmbëlsirave Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante. Ideal për marrjen dhe servirjen e copave të tortës pas prerjes, pa rrezikuar deformimin e tyre. Servirësi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 30 cm.

Additional information

Dimensions 29.5 × 7.1 × 4.5 cm
permasa

29.5×7.1×4.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Servires torte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *