Mini Cart

Grandchef Aksesor per servirje 21×14 cm

1,190L

8595028494372

SKU: 428820 Categories: ,

Description

Kodi: 428820

Aksesori për servirje Grandchef, me pllakë natyrale, është me këmbë që nuk rrëshqasin. Mjaft praktike për bufe ose për të servirur në tavolinë ushqime me porcione si: antipasta, ëmbëlsira, etj. Ka një pamje të çrregullt që e bën dhe më unike. Mund të pastrohet lehtësisht.

Përmasat: 21×14 cm.

Additional information

Dimensions 21 × 14 × 0.95 cm
permasa

21x14x0.95

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Aksesor per servirje 21×14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *