Mini Cart

Grandchef Preres djathi

1,100L

8595028487701

SKU: 428242 Category:

Description

Kodi: 428242

Prerësi i djathit Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe ka një dizajn elegant. Tehu prerës, i përkulur në një kënd, e drejton fetën përmes çarjes dhe mjaft thjeshtë do të përftoni feta të holla dhe të barabarta. Prerësi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 22 cm.


Additional information

permasa

22.5×7.4×1.9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Preres djathi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *