Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik emerald

400L

8595028494624

Out of stock

SKU: 398010-27 Categories: ,

Description

Kodi: 398010-27

Thikë tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 22 cm. Ngjyra: emerald.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik emerald”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock