Mini Cart

-25%Sold Out

Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik te bardhe

Original price was: 400L.Current price is: 400L. 300L

8595028494655

Out of stock

SKU: 398012-11 Categories: ,

Description

Kodi: 398012-11

Pirun tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: e bardhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik te bardhe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock