Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Luge caji me bisht plastik te bardhe

370L

8595028494815

Out of stock

SKU: 398016-11 Categories: ,

Description

Kodi: 398016-11

Lugë caji Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 14 cm. Ngjyra: e bardhë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Luge caji me bisht plastik te bardhe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock