Mini Cart

-25%

Family Colori Termus per pije me gote i kuq 0.75 L

Original price was: 3,100L.Current price is: 3,100L. 2,325L

8595028491388

SKU: 310616-20 Categories: ,

Description

Kodi: 310616-20

Termusi me gotë Family Colori ju shërben të mbani të ftohta pijet gjatë verës dhe të ngrohta gjatë dimrit për një kohë shumë të gjatë. Ju mund të shijoni pijen tuaj të preferuar në temperaturën e duhur, falë kapakut i cili vepron si filxhan me një dorezë. Nuk lahet ne lavastovilje.

Kapaciteti: 0.75 L, ngjyra: e kuqe.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Family Colori Termus per pije me gote i kuq 0.75 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *