Mini Cart

-25%

Grandchef Perparese gatimi e kuqe

2,650L 1,988L

8595028489538

SKU: 428848.20 Categories: ,

Description

Kodi: 428848.2

Përparëse gatimi Grandchef është material 100% pambuk, me lartësi të rregullueshme dhe xhepa të mëdhenj. Përparësja ka një rrip mjaftueshëm të gjatë për t’u lidhur rehat përpara. Mund të lahet deri në 40 °C. Ngjyra: e kuqe.


Additional information

Dimensions 33 × 27.5 × 2 cm
permasa

33×27.5×2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Perparese gatimi e kuqe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *