Mini Cart

-25%

Della Casa Tave silikoni per 54 panine 3×3 cm

Original price was: 2,990L.Current price is: 2,990L. 2,243L

8595028444377

SKU: 629538 Categories: ,

Description

Kodi: 629538

Tava e silikonit Della Casa, është e përshtatshme për të gjitha llojet e furrave dhe është fleksibël. Pasi t’a nxirrni nga furra, mund t’i hiqni mini paninet, ëmbëlsirat pa i dëmtuar ato. Forma ju ndihmon të bëni deri në 54 copë. Përmasat: 34.5×21.5 cm.

Madhësia e ndarjeve: 3x3x3 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Della Casa Tave silikoni per 54 panine 3×3 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *