Mini Cart

-25%Sold Out

Delicia Tave keku forme zemer 23 cm

Original price was: 700L.Current price is: 700L. 525L

8595028427080

Out of stock

SKU: 623160 Category:

Description

Kodi: 623160

Tava e kekut Delicia është me shtresë jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e tavës.

Përmasat: 23 x 22 cm.

Additional information

Dimensions 23.5 × 22.7 × 4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave keku forme zemer 23 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock