Mini Cart

Delicia Forme per donuts

1,390L

8595028448214

SKU: 630047 Categories: ,

Description

Kodi: 630047

Forma për donuts Delicia, prej plastike rezistente të cilësisë së lartë, është perfekte për të prerë brumin. Me anë të pincetës mund t’i zhytni dhe lustroni në cokollatë etj.

Diametri: 8 cm.


Additional information

Dimensions 17 × 14 × 8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme per donuts”

Your email address will not be published. Required fields are marked *